O nas

Pewnego razu odnalazły się trzy baby.
Baby te, jak to baby rozpoczęły swoiste debatowanie nad światem, które je otaczał… a że w sercach słowiańskiego ducha miały, to też uradziły, że warto by go innym babom i chłopom przekazać.

Tak oto narodził się pomysł, którego jesteście świadkami

Zapraszamy Was serdecznie na bloga poświęconego życiu współczesnych Słowianek, tego z jakimi kłopotami się mierzą, co im się podoba w tym XXI wieku, a co mogłoby pójść hen i nie wracać.

 

Zoja

ZOJKA1234

Nigdy nie wiem co mam napisać o sobie i ograniczam się do wymienienia moich wad. Dziś jednak zacznę od tego, czym się najczęściej zajmuję w ciągu dnia. Na co dzień jestem pracującą kobietą i matką. Lubię dużo śmiać się, a i gadaniem nie pogardzę. Towarzystwo ludzi to coś, co napędza mnie pozytywnie. Kocham przyrodę i uczę moje dzieci odnosić się do niej z szacunkiem. Kiedyś nie lubiłam gotować i nie umiałam. W chwili obecnej sama zaczynam wymyślać swoje przepisy, które trafią do naszej rodzinnej księgi i tak jak ja skorzystałam z dawnych przepisów to mam nadzieję, że w przyszłości dalsze pokolenie kiedyś sięgnie do nich. W tym blogu chciała bym dzielić się z Wami tym jak ja sobie radzę, jako Słowianka we współczesnym świecie.

Mszczuja

EWKAAAA
Tam, gdzie wzrok nie sięga.
Leniwe Indywiduum, uczennica liceum. Wielbicielka czarnego humoru, sarkazmu i ironii. Pierwszorzędna myśl to pójście do lodówki po jedzenie i powrót. Zainteresowana psychologią (powiedzenie ,,lekarzu, ulecz się sam” ułatwiło nakierunkowanie). Mieszanka ataroksycznej osobowości z hedonizmem. Na blogu zajmę się działem ,,Nowe pokolenie”. Wpisy będą wszelakie, dotyczące młodzieży i życia jako współcześci rodzimowiercy.

Lisek

Moment, gdy stanęłam przed lustrem i zaakceptowałam siebie jako kobietę, w której emocje nieraz dyktowane są koktajlem hormonów, której organizm reaguje na zmiany w cyklu przyrody oraz która posiada temperament, był długo wyczekiwany. Moje posty i artykuły będą dotyczyć relacji między ludźmi zaczynając od ich seksualności, a kończąc na prowadzeniu wojen oraz wypaleniu w życiu.
A wszystko oczami słowiańskiej, współczesnej, młodej kobiety.

Reklamy